Kniha návštěv

Obsluha - hrůza

Marek 04.08.2017
Zdravím, tento měsíc máme za sebou 5 návštěv lanáčku a s každým novým vstupem šla kvalita obsluhy dolů. Při poslední už to byla až trapná zoufalost - seděli jsme přímo u proskleného vstupu, v obsluhované části a naprosto nikdo si nás nevšímal. Pro jídelní lístek jsme si museli po 15 minutách zajít sami a stejně tak pro každou objednávku. Byl všední den a obsazeno bylo jen několik stolů, takže nešlo o to, že by obsluha nestíhala, ale že byla nepozorná a líná. Některé hlavní objednané věci donesli ok, ale třeba obyčejné malé pivo nám donesli až po upozornění a po 20 minutách, pár v rohlíku po 15 min a několika upozorněních. Obsluhující jsme viděli často se opírat o pult a vykecávat se známými nebo mezi sebou. Pizzu přinesli bez příborů a ubrousků a po reklamaci přinesli jen nůž. Že by je napadlo donést talířky, o tom ani nemluvím. Otřesný zážitek, který nám připomněl doby komunistické. A přitom minulý rok byla obsluha na jedničku s hvězdičkou. Dříve jsem doporučoval lanáček svým známým, ale teď je budu všechny varovat.

Platební karty

Eva 05.07.2017
Místo pro děti i rodiče perfektní! Spokojenost i s jídlem a obsluhou. Jen bychom uvítali možnost platby kartou...

Doporučuji

Jan Mikota 20.07.2016
Bezva centrum pro děti i dospělé na celé odpoledne. Supr ceny, a houpačka z výšky 16 metrů. Naprostá spokojenost.

Platební karty

Miroslav 08.05.2016
Všechno je v Lanacku super,i když ceny v restauraci vyšší, ale možnost platit platebními kartami by určitě uvítalo spoustu návštěvníků....

Nezodpovědnost rodičů

Petra 28.09.2015
Lanáček se nám moc líbil, děti spokojené, obsluha příjemná, kafé výborné :-). Ale. Naprostá laxnost rodičů. Děti házely kamínky po trampolíně, velcí kluci se houpali na houpačce pro malé děti. Autíčka zbytečně stála bokem, děti na nich nejezdily, myslím, že ne každý si autíčko zaplatil. Rodiče naprostý nezájem. Takže, milý rodičové, zkuste se nad sebou zamyslet.

dotaz

Petra 14.06.2015
Dobrý den,je u vás možno pronajmout si lanové centrum? Kolik to stojí na hodinu?
Do kolika kilo je možné využit houpačku?
Děkuji. P

pochvala

Andrea 14.06.2015
Dobrý den, dneska jsme u vás byli s rodinkou poprvé a jsme nadšení. Pěkné centrum pro děti,krásné prostředí i milý personál. Určitě se vrátíme zase. A.

Kouření

Radek 16.02.2015
..místo, které je určeno především dětem, by mělo být oproštěno od kouření automaticky a pokud v tomto směru není některým rodičům "z hůry dáno", jsou k dětem bezohlední a neodpustí si čvaňháka ani v tomto případě nebo je to samo netrkne, mělo by být místo viditelně označeno cedulí zakazující kouření, ale toto je již asi v kompetenci majitele !!!

dotazy

Zuzana 16.10.2014
Dobrý den, rádi bychom k vám zašli s dětmi, ale máme i syna, který má teprve 2,5 roku, je to problém? Je to důsledně až od tří let? A druhý dotaz - Cena platí na dítě, nebo i za dospělé, kteří jsou tam jenom jako dohled? Děkuji předem za odpovědi.

Re: dotazy

Lanáček 16.10.2014
Důsledně nepodřizujeme návštěvu dosažením tří let. Záleží na rodičích, zda-li uznají, že dítě překážky zvládne. Platba je pouze za návštěvu lanových překážek a to pouze za dítě. Dětské hřiště pro malochy je zdarma.
Váš Lanáček
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek