NABÍZÍME

DENNÍ MENU

Celoročně pro Vás připravujeme od pondělí do pátku denní menu s polévkou a nápojem již od 125 Kč. 

Odkaz na imenicka.cz:

PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ

V létě nabízíme k posezení s rodinou a přáteli naši prostornou zahrádku a v zimě zase útulnou restauraci. Letní sezonu se snažíme ozvláštnit nabídkou, kterou jen tak nenajdete. Oblíbencem loňského léta byl náš Hoegaarden Rosse, mimo něj jsme v létě nabízeli i točený Guiness. V zimě si u nás můžete vychutnat převážně stálice naší nabídky, mimo to i italské bombardino, svařené víno nebo horkou čokoládu.

OSLAVY

Za dobu naší existence jste u nás uspořádali již nespočet oslav a my si moc vážíme toho, že si pro vaše významné události vybíráte právě náš podnik. Vždy se snažíme vyhovět vašim požadavkům a proto zde můžete zažít pohodový rodinný oběd, slavnostní tabuli, ale i pravou dětskou párty, na které nesmí chybět pizza, řízečky a točená limonáda. Oslavy nejsou omezeny pouze na letní měsíce, naše restaurace představuje skvělé místo i v zimě. Navíc máte jedinečnou možnost mít celý podnik jen pro sebe při naplnění kapacity (cca od 20 osob po domluvě). I přes to, že máme v zimě omezenou otvírací dobu, tak je možné po domluvě pořádání akcí i ve dny, kdy bývá zavřeno (víkendy).

Rodinný oběd

Občerstvení

Slavnostní tabule

FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

Uvažujete o uspořádání firemní akce, nebo třeba vánočního večírku? Pokud ano, tak nabízíme prostory našeho areálu, který je přímo stvořený pro zábavu na celý den. V pořádání firemních akcí všemožných rozměrů máme již poměrně velkou praxi a jejich příprava nás velmi baví.

Přichystáme vám raut dle vašich požadavků. Od úplné klasiky, jako jsou řízečky, guláš, různé druhy salátů, ovocné mísy a mnoho dalších, až po vinný a nebo sladký bar, kde najdete dobroty jako tiramisu, panna cotta, cup cake, crème brûlée. Novinkou v našem sortimentu je příprava čerstvého gyrosu přímo na vaší akci.

V letních měsících jsme schopni díky prostornému areálu zajistit akci i pro několik stovek osob. V zimě je kapacita omezena pouze na prostor restaurace (cca 35 osob). Máte však skvělou šanci mít celou restauraci pro sebe.

Pokud chcete zjistit více, tak nás neváhejte kontaktovat :)