ATRAKCE

LANOVÁ DRÁHA

Areál Lanáčku je určen dětem ve věku od 3 do 11 let. Na vaše děti čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají, jako například lví kruhy, křečkárna, opičí tramvaj a mnoho dalších. Svoji cestu mohou ukončit na skluzavce, nebo na oblíbené lanovce. Děti jsou po celou dobu jištěny záchrannými sítěmi. Mimo to vstupné do Lanáčku zahrnuje i trampolíny, vodní postel, pískoviště s hopsinkami a malou horolezeckou stěnu.

ŠLAPACÍ MOTOKÁRY A SEGWAY

Dráha pro šlapací motokáry se nachází v zadní části areálu. K dispozici mají děti přes dvacet různých vozidel, takže si skutečně vybere téměř každý. Na příští rok (2023) také chystáme rozšíření dráhy pro motokáry, abychom docílili většího komfortu a také zvýšili bezpečnost atrakce. Vstupné do lanového centra nezahrnuje bezplatný vstup na motokáry.

MEGA HOUPAČKA A SESKOK

Houpačka Big Swing a seskok Power Fun jsou určeny nejen dětem, ale i dospělým. Tak seberte odvahu a přijďte si vyzkoušet houpačku, která vás vytáhne do výšky čtvrtého patra panelového domu. Mimo hlavní sezonu není pravidlem, že je zde přítomna obsluha houpačky. Pokud máte zájem o více zhoupnutí, tak není problém se předem domluvit na konkrétní den.

ČTYŘKOLKA

Motorová čtyřkolka Polaris představuje lákadlo převážně pro starší děti a také rodiče. Dráha plná zatáček a hrbolů se nachází za zadní branou areálu, aby byla zajištěna bezpečnost ostatních zákazníků. Jelikož se jedná o motorové vozidlo, je třeba dodržovat pokyny personálu a také doporučujeme se seznámit s provozním řádem, který je dostupný v sekci atrakce >> provozní řád >> čtyřkolka.


PING PONG A KULEČNÍK

Zatím co ping pongový stůl je součástí našeho areálu již pár let, kulečník je u nás novinkou roku 2022. Stažili jsme se areál obohatit o něco, co bude představovat ideální zábavu pro rodiče mezi tím, než se děti dostatečně vyblnou na lanech. Kulečník je také ideálním zpestřením pro posezení s přáteli. 

Tak si přijďte zahrát :)

HŘIŠTĚ PRO NEJMENŠÍ

V Lanáčku myslíme i na zábavu pro naše nejmenší, a proto zde máme dětské hřišťátko zdarma. Nesmí zde chybět pískoviště, skluzavky ani nápadité prolézačky ve tvaru zvířátek.