NABÍZÍME

Dovolujeme si Vás pozvat do naší restaurace s kapacitou 35 míst a výhledem na areál lanového centra. Restaurace je v provozu celoročně. Prostory jsou vhodné pro posezení s přáteli, rychlý oběd i pro pořádání rodinných oslav a firemních akcí.


DENNÍ MENU

Každý den u nás připravujeme denní menu s polévkou a nápojem.

PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ

Naše restaurace disponuje rozlehlou zahrádkou, která během letních měsíců nabízí příjemné posezení. Naopak v zimě Vám můžeme nabídnout poklidný interiér restaurace.

OSLAVY

Restaurace s přilehlým areálem dětského lanového centra představuje ideální prostředí nejen pro konání dětských oslav, rodinných obědů, ale například i pro svatební obřad s hostinou.

FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

Náš areál s restaurací je skvělým místem pro pořádání firemních akcí a večírků. Během letních měsíců můžeme nabídnout všechny naše atrakce jako skvělou zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pro větší akce také nabízíme možnost úplného uzavření restaurace i celého areálu. Během zimy můžete využít restauraci o kapacitě cca 35 míst a mít tak relativně snadno plné soukromí.

Máme širokou nabídku jídel, která nabízíme většinou formou rautu. Umíme klasiku, která nesmí nikdy chybět, ale rádi zkusíme i něco nového, dle vašeho přání.